Bramy garażowe firmy Hörmann

Firma Hörmann od lat zajmuje się dyscypliną Hörmann i bywa największym producentem bram, a także napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną funkcjonującą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych środków i najdoskonalszej klasy artykułów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza biurami centrali, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka zatrudnia w nich ponad stu wysoce doświadczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych w zasięgu całego kraju. Zapewnia ona błyskawiczny a także fachowy serwis a także gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę kontrahenta.