Sprawdź nieograniczenie wielki asortyment klamek okiennych

Namawiamy ciepło Państwa do nabycia przewybornego zestawu, klamki z rozetą.

Ten unikalny komplet na pewno przyda się Tobie do drzwi wc, ale może poskutkować jeszcze do drzwi wewnętrznych. Uchwyt dodatkowo rozeta w sumie została pokryta imponująco markowym metalem bez żadnych drobiazgów plastikowych. Do kompletu włączamy również sworzeń w wymiarze powszechnym oraz zestaw śrub montażowych, do jakich dodano wkręty dodatkowo śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia uchwyt zaś rozeta, istnieje możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, lub izolacją do wrót toaletowych. Nasze klamki plus rozety posiadają piękne wykończę, w kolorystyce satyny lub chromu. Do wszelakiego modelu uchwytów, nasza firma dodaje roczną porękę.

Pełny pakiet możemy do Państwa przesłać w harmonijnym pudełku. Nasze klamki rozróżnia znakomite zintegrowane z bardzo przystępną opłatą na rynku. Pilnie teraz zapraszamy Państwa do zakupu. Zamówienie wolno zdać za doradztwem naszej witryny internetowj na której należy dokonać kwestionariusz zgłoszeniowy albo dzwoniąc na poniższy numer telefonu. Miło zachęcamy.